Kontakti
+371 67272747
no 09:00 lidz 21:00 No pirmdienas līdz piektdienai
Bruninieku 45 k. 2 LV - 1011,
Riga, Latvija
Mob: +371 20322333
Ārstniecības iestādes kods
0191- 64515
__

VJAČESLAVS LEVITS

ĀRSTS – STOMATOLOGS

Absolvēja Rīgas Stradiņa universitāti un ieguva ārsta-stomatologa grādu. Specializējas sarežģīto ortopēdisko konstrukciju nozarē, ieskaitot implantu protezēšanu. Par savas profesijas svarīgo daļu uzskata kontroli katrā ārstēšanas un protezēšanas posmā.
__

SOFJA NICMANE

ZOBU HIGIĒNISTS

Strādā ar dakteri Sergeju Losevu kopš 1995 gada. Pateicoties augstai profesionalitātei iekaroja pacientu uzticību.
__

SERGEJS LOSEVS

ĀRSTS – STOMATOLOGS

1990.gadā absolvēja Rīgas medicīnisko universitāti stomatoloģijas specialitātē. 1995. gadā kļuva par NATUS klīnikas dibinātāju un galveno ārstu. Pastāvīgs starptautisko mikroķirurģijas, osteoloģijas, paradontoloģijas, dentālās implantācijas, ciparu un estētiskās stomatoloģijas kongresu un meistarklašu apmeklētājs. Uzkrāto profesionālo pieredzi pacietīgi nodod saviem darba kolēģiem. 25 gadi klīniskās prakses ļauj veiksmīgi palīdzēt pacientiem visgrūtākajos un bezcerīgākajos gadījumos.
__

DIĀNA BORISEVIČA

ĀRSTS – STOMATOLOGS

Absolvēja Rīgas Stradiņa universitāti un ieguva ārsta-stomatologa grādu. Specializējas ortopēdijā, endodontiskajā ārstēšanā ar mikroskopa palīdzību. Pateicoties rūpīgai attieksmei, maigumam un labsirdībai, iemantoja pacientu mīlestību.
__

NOVIKOVA ALLA

ĀRSTS – STOMATOLOGS

Absolvēja Rīgas Stradiņa universitāti un ieguva ārsta-stomatologa grādu. Specializējas estētiskas stomatoloģijas, ķirurģijas nozarēs. Ikdienas praksē pielieto inovatīvas ārstēšanas metodes.

Mūsu Personāls

__ __ __ __ __

Команда

Доктор +
Доктор +
Доктор +
Доктор +
Доктор +
1 / 0

Tehnoloģijas

__
__
__
__
__
__

Tehnoloģijas

Tehnoloģijas
VITA

Plīts VITA

Pilnībā automātiska plīts ar mikroprocesoru, paredzēta visu dentālo keramisko materiālu apdedzināšanai. Keramiskās masas un krāsas tiek uzklātas uz kroņa kārtās, un katrai uzklātai kārtai ir nepieciešami īpaši aglomerācijas nosacījumi: temperatūras noteikšana, tās celšanas ātrums, precīzs vērtības maksimums un tās noturēšanas ilgums, tās ātruma samazinājums. Ļoti svarīgs ir precīzi noteikts laiks vakuuma ieslēgšanai un atslēgšanai. No visiem augstāk norādītajiem plīts parametriem ir atkarīga kroņa kvalitāte. VITA garantē, ka tiks saņemti visaugstākās kvalitātes rezultāti apdedzināšanas un drošam, ērtam pielietojumam.
DOCTOR SMILE

Aparāts VECTOR

Aparāta VECTOR darbība ir balstīta uz ultraskaņas zobu virsmas, to kanālu un periodonta kabatas apstrādi. Ultraskaņas iedarbība ar speciālo suspensiju Vector Fluid Polish iznīcina patogēno mikrofloru, noņem bioplēves, aplikumu un zobakmeni. Atšķirīgās Vector priekšrocības pār citām sistēmām ir iespēja vienlaicīgi, veikt, zoba attīrīšanu un pulēšanu. 99% no pacientiem pārcieš šo procedūru bez sāpēm.
CEREC

CEREC

Protezēšana izmantojot CEREC tiek veikta viena seansa laikā. Ar kompakto skenēšanas ierīci tiek izveidots trīsdimensiju datormodelis, kas tiek sagatavots mutes dobuma un apkārtesošo audu protezēšanai. Nākamajā solī, ārsts, žokļa modeļa ietvaros formē keramiskās restaurācijas modeli. Pēc tam izvēlas piemērotas krāsas un izmēra keramisko bloku, ievieto to pie datora pieslēgtajā frēzes aparātā, un ar pāris dimanta frēzēm viņš izgriež nepieciešamo restaurāciju. Pēc 15-20 minūtēm protēze ir gatava un var ķerties pie tās piemērīšanas un fiksācijas.
Alltion

Stomatoloģiskais
mikroskops Alltion

Mikroskopi stomatoloģiskiem mērķiem tiek izmantoti jau vairāk nekā 20 gadus. Pa šo laiku tie ir paspējuši iekarot plašu popularitāti vispasaules ārstu vidū. Stomatoloģiskie mikroskopi Alltion gadu no gada apstiprina savu reputāciju augstas kvalitātes un uzticamu instrumentu profesionāļiem, kas strādā endodontijas, ķirurģijas un implantācijas sfērās. Iespējams, pati svarīgākā šo stomatoloģisko mikroskopu kvalitāte ir to pārbaudītā optika. Izmantojamās Alltion apohromātiskās lēcas ir izgatavotas Vācijā kompānijas Schott – vecākā kompānija, kas ražo stiklu profesionāliem optiskiem instrumentiem, uzņēmumos.
GALILEOS

i-CAT

Dotais datorizētais tomogrāfijas skeneris uzstāda jaunus standartus rentgenogrāfijā, piedāvājot lieliskas kvalitātes rentgena uzņēmumus pie minimālākas starojuma devas izmantošanas. Diagnostikas precizitāte palielina stomatoloģiskās ārstēšanas efektivitāti. Trīsdimensiju projekcija ļauj aptvert visu zobu stāvokļu sistēmu, tostarp arī deguna dobumu ar minimālāku starojuma devu.
TRIOS

TRIOS
3Shape

TRIOS 3Shape – ir skeneris, ar kura palīdzību, tiek uzņemti digitāli momentuzņēmumi, kas ļauj aptvert pilnu mutes dobuma stāvokļa attēlu un nosūtīt tās, izveidoto augstas precizitātes 3D-modeli, priekš kvalificēta dizaina un restaurācijas. Pateicoties dotajām īpašībām mēs varam nodrošināt mūsu pacientiem augstas precizitātes restaurācijas.
1 / 0

Pakalpojumi

Mūsdienīgi ārstniecības līdzekļi, aprīkojums un materiāli ļauj stomatologam sniegt pacientam efektīvāko palīdzību. Ārstniecības process nerada diskomfortu, jo jaunākie preparāti nodrošina pilnu atsāpināšanu visas procedūras laikā.

Detalizētāk

Cenu lapa

Elite Dental Club Elite Dental Club Elite Dental Club Elite Dental Club Elite Dental Club

Endodontiskā ārstēšana stomatoloģijā – tā ir sarežģīta zobu sakņu kanālu sistēmas ārstēšana. Tāda veida ārstēšanas nepieciešamība rodas pie kariesa komplikāciju attīstības (pulpīts, periodontīts), zobu traumām, gatavošanās protezēšanai, kā arī pēc agrāk veiktas neveiksmīgas ortodontijas ārstēšanas.

Detalizētāk

Cenu lapa

Elite Dental Club Elite Dental Club Elite Dental Club Elite Dental Club

Profesionālā higiēna – tas ir pasākumu kopums, kur mehāniskā veidā tiek noņemts aplikums no zobu virsmas, kas palīdz novērst un kavēt zobu kariesa un paradontīta iekaisuma attīstību.

Detalizētāk

Cenu lapa

Elite Dental Club Elite Dental Club

Pašas mūsdienīgākās zobu protezēšanas tehnoloģijas

  • Bez metāla keramika
  • Vinīras (keramiskās plāksnītes)
  • Keramika uz cirkonija bāzes

Pagaidu plastmasas kroņi

Detalizētāk

Cenu lapa

Elite Dental Club Elite Dental Club Elite Dental Club Elite Dental Club Elite Dental Club Elite Dental Club Elite Dental Club Elite Dental Club

Implantācija – tā ir zoba mākslīgās saknes iedzīvināšana. Konstruktīvi implants ir skrūve, kas tiek ievietota žokļa kaula audos un pēc tam saaug ar to. Ar laiku implants stingri integrējas kaulā, un zobs var izturēt nopietnas mehāniskas slodzes, tas nozīmē to, ka implants pilnvērtīgi piedalās barības sagremošanas procesā.

Detalizētāk

Cenu lapa

Elite Dental Club Elite Dental Club Elite Dental Club Elite Dental Club

Darbi

Kontakti

__
Повторить видео Kā mūs
atrast
Смотреть на Яндекс-картах
+371 67272747 Tālrunis
no 09:00 lidz 21:00 No pirmdienas līdz piektdienai
Bruninieku 45 k. 2 LV - 1011,
Riga, Latvija
Ārstniecības iestādes kods
0191- 64515
Sazināties ar mums

Kontakti

+371 67272747 Tālrunis
с 10:00 до 20:00 No pirmdienas līdz piektdienai
Bruninieku 45 k. 2 LV - 1011, Riga, Latvija
Ārstniecības iestādes kods 0191- 64515
Sazināties ar mums